250 львівських школярів опановували військову справу

Пістолет Макарова, БТР, міни та джгути – усе це побувало в руках школярів під час дня відкритих дверей у 2 Галицькій бригади Нацгвардії України. Учні – старшокласники закладів освіти міста Львова, які в подальшому прийдуть на службу до військових формувань. Захід відбувся згідно плану роботи управління освіти ДГП ЛМР, Навчально-методичного центру освіти м Львова за погодженням з командиром військової частини в рамках виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Львова на 2019 рік,.

Хтось вперше побував на території військової частини, а хтось прийшов вже підготовленим. Як, для прикладу, 10-класник Генда Віктор, який постійно бере участь у Всеукраїнській грі «Джура». Учень є чемпіоном області по розбиранню автомата Калашникова. Він мав змогу позмагатись з інструкторами з бойової підготовки і… виграв! Зміг впоратись з розбиранням за 8,6 секунд. Але викладач, колишній офіцер Нацгвардії, каже, що його учень може і краще.

Діти вміло накладали джгути вже через кілька хвилин після навчання, дізнавались про міни. Бойову техніку опановувати не довелось, але прицілюватись пробували.

«Загалом дітей понад усе цікавить зброя, – розповідає інструктор з бойової підготовки старший сержант Олександр Єршов, – дівчат менше, а от хлопців більше. Це природньо і добре. Чоловік має знати, як користуватись зброєю і розуміти, до чого може призвести її застосування».

Службовий пес Макс та його господар показали усе те, чого навчились під час курсів у Навчальному центрі. Макс продемонстрував неабияку витримку та підготовленість, за що і був нагороджений дитячими оплесками.

Група інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *