«Біблія і наука»

11 січня 2018 року на базі Львівського навчально-виховного комплексу ім. В. Стуса «Спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин» відбувся семінар-практикум для вчителів основ християнської етики «Біблія і наука», у якому взяло участь 37 учителів ЗНЗ м. Львова. З вітальним словом до педагогів звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи Падус Роксолана Володимирівна.
Лозинська Олена Ярославівна, учитель основ християнської етики СЗШ № 55, керівник РМО учителів основ християнської етики Галицького і Франківського районів, у своїй доповіді навела приклади наукових підтверджень присутності Бога у нашому житті та практичне застосування цих відомостей на уроках основ християнської етики, продемонструвала вплив слів, музики і будь-якої молитви (християнської, мусульманської, буддистської) на кристали води і музичне втілення Біблійного числа π. Олена Лозинська відзначила також, що більшість відеоматеріалів, на жаль, не озвучені українською мовою.
Калашник Галина Михайлівна, учитель основ християнської етики ЛНВК ім. В. Стуса, розповіла про використання наукових знань при вивченні Святого Письма в 5 класі і про проведений інтегрований урок з основ християнської етики і хімії, де розглядалася хімічна складова любові. Присутні мали можливість переглянути відеоматеріали про «гормон щастя», втілення в музиці золотого перетину і числа Фібоначчі.
Завершила семінар Галина Мрачковська, методист Навчально-методичного центру освіти м. Львова, яка також навела приклади взаємодії науки і Біблії, які не тільки не заперечують, а й доповнюють одна одну.
Присутні вчителі основ християнської етики схвально відгукнулися про проведений семінар-практикум і висловили вдячність за підготовлені матеріали, які зможуть використовувати на практиці.
Г. Мрачковська,
методист НМЦО м. Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *