Відбувся семінар учителів географії «Підвищення професійної компетентності вчителя географії в умовах оновлення змісту освіти»

Десятого січня учителі географії Залізничного та Личаківського районів зібрались у СЗШ № 68 та ліцеї № 7, з метою підвищити професійну компетентність шляхом ознайомлення із сучасними моделями навчання, обмінятись педагогічним досвідом.

Окрепка Н .М., керівник РМО Личаківського р-ну зазначила, що сьогодні вже неможливо навчати традиційно: у центрі навчально-виховного процесу має бути учень. Від його творчої активності на уроці, вміння доказово міркувати, обґрунтовувати свої думки, вміння спілкуватися з учителем, учнями класу залежить, наскільки успішно й усвідомлено він опановує шкільну програму.

У ході роботи заходу педагоги обговорювали питання щодо важливості формування у школярів позитивної мотивації навчання. Оскільки, в умовах реформування освіти, одним із найважливіших напрямів удосконалення навчання є впровадження у навчальний процес сучасних педагогічних технологій, зокрема інтерактивних. Як відомо, зміст навчання, його значимість для учнів лежать в основі мотиваційної сфери.

«Уроки географії мають захоплювати учнів, пробуджувати у них інтерес та мотивацію, навчати самостійному мисленню та діям», зазначила Кривицька О.П., керівник РМО Залізничного р-ну. Існує велика кількість активних та інтерактивних технологій навчання, яку вибрати – прерогатива вчителя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *