Вірус – не віртуальний, а реальний! Не бійся, просто дотримуйся правил!

     1500 яскравих плакатів з таким закликом та інформацією про дотримання правил безпеки у час пандемії COVID-19 побачили діти у майже 150 закладах середньої загальної освіти та 250 дитячих садках Львівської МТГ.

      Соціальна ініціатива Концерну Хлібпром та Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова в межах проєкту «Пригоди Круасана» покликана допомогти дошкільнятам та школярам правильно сприймати та трактувати соціальні ситуації навколишнього світу, зокрема у карантинний час.

      До дітей промовляють хлібні персонажі: круасан, хлібчики, батон. Вони нагадують про необхідність носити маску, ретельно мити та дезіфікувати руки, тримати дистанцію, дезінфікувати особисті речі та уникати контакту з людьми, які нездужають. Адже основний пріоритет суспільства – збереження здоров’я та енергії для щасливого та радісного дитинства.

      Проєкт реалізовано Концерном Хлібпром та Центром професійного розвитку педагогічних працівників за сприяння Центру підтримки підприємництва ЛМР та проєкту «Створено у Львові».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *