Для учасників проекту «Навігатор до фінансової свободи» відбувся перший підсумковий етап моніторингу набутих знань і сформованих навичок

Для учасників проекту «Навігатор до фінансової свободи» відбувся перший підсумковий етап моніторингу набутих знань і сформованих навичок. На цьому етапі учні мали продемонструвати вміння працювати в команді, свої ідеї щодо формування правильного бюджету у родині. Дякуємо адміністрації СЗШ №3 м. Львова за комфортні умови, які були створені для учасників заходу.

Вітаємо команди навчальних закладів: школи «Тривіта», №№ 86, 32, 42, 30 та запрошуємо їх до участі у наступному етапі – квесті, який відбудеться 13 грудня о 15.00 у центрі А. Шептицького УКУ. 

Також запрошуємо учнів цих п’яти навчальних закладів та  команди 22, 46, НВК “Школи-гімназії Шептицьких”, ліцею 81 ім. П. Сагайдачного на навчання за проектом “Шкільне підприємництво”, яке розпочнеться в лютому під патронатом департаменту економічного розвитку Львівської міської ради. Усім вдячні за зворотній зв’язок за нашим проектом. Ми прикладемо максимум зусиль, щоб втілити ваші побажання у реальність і зробити курс “Навігатор до фінансової свободи” наступного разу ще цікавішим та ефективнішим.

Ще раз дякуємо усім за участь! Сподіваємось, що кожен з учасників проекту отримав для себе нові корисні навички і знання про те, як досягнути фінансової свободи.

Координатори проекту Валентина Олійник, Галина Тритяк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *