Львівських школярів навчали кращі ІТ-спеціалісти

9−13 грудня 2019 року у Львові відбулася Година коду для учнів 9 та 10 класів за підтримки Львівської міської ради , MakerSpace Lviv та НМЦО м.Львова. До заходу було залучено близько 100 шкіл м. Львова. Загалом у Львові проведуть понад 400 годин коду.Це глобальна ініціатива щодо популяризації інформатики серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 

Комп’ютерні науки, надихають дітей на пізнання чогось більшого, розбивають стереотипи та залишають почуття сили та залученості кожного до інноваційного світу. Учні спробували програмувати у свою першу годину комп’ютерної науки за допомогою веселих ігор під керівництвом менторів — успішних ІТ спеціалістів. До Години коду у Львові було залучено 12 тис учнів і 300 менторів. Школярі по всіх школах Львова пройшли цю Годину коду і отримали міжнародні сертифікати.

Цього року на Годину Коду завітав міський голова Львова Андрій Іванович Садовий. Він разом з учнями 10-го класу кодив гру «Штучний інтелект», а також слухав урок ментора. «Думаю, це дуже цікаво. Бо ці діти, які народились останні 5−8 років, вони вже набагато крутіше володіють всіма сучасними засобами, ніж їхні батьки. Те, що сьогодні з дітьми говорять про штучний інтелект, в цьому є великий плюс. Бо ми собі не уявляємо, наскільки він змінить світ. Ми повинні бути до цього готові і вчити дітей жити у світі, який постійно змінюється. Наприкінці всі учасники уроку отримали сертифікати та наліпки. Шкільну бібліотеку поповнили книжки “Javascript для дітей. Веселий вступ до програмування” та “Python для дітей .Веселий вступ до програмування”. Уроки пройшли цікаво та захопливо. Учні залишилися задоволеними.

Година коду — це глобальний рух, який захоплює інформаційними технологіями мільйони учнів по всьому світу.

Методист Ярослава Козій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *