Ми стартуємо! Анонс перших вебінарів IT Future: Next Generation

Карантин — це надовго, хочемо ми того, чи ні. Дистанційне навчання в школах стало викликом не лише для українських педагогів. Вчителі з усього світу діляться своїми порадами, як організувати онлайн-школу зі своїми учнями і не втратити зв’язок з ними. Навчально-методичний центр м. Львова спільно з спеціалістами ІТ кластеру організовують навчальні вебінари. Ми зробили онлайн опитування школярів які теми їх найбільше цікавлять.Тож нам на допомогу прийшли і ІТ спеціалісти від ІТ кластеруВебінар 9 квітня

У четвер, 9 квітня о 16:00 Зеновій Верес, викладач Національного університету “Львівська політехніка”, senior solutions architect у SoftServe керівник освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру, розкаже про «Фантастичне ІТ і як туди потрапити»😱. Це буде перший ознайомчий вебінар серії онлай-лекцій проекту IT Future: Next Generation. Ви почуєте багато цікавого і зможете поставити запитання. Не пропустіть – буде справді фантастично🤩!

Вебінар 14 квітня

Під час другого вебінару познайомимось з ІТ разом з Іваном Лаврівом з компанії SIGMA SOFTWARE – девелопером з 8-ми річним досвідом на різних технологіях.14 квітня о 16:00 в Івана буде неймовірно цікава тема «ДевОпс і приборкувачі хмар». Політаємо!

Вебінар 16 квітня

16 квітня о 16.00 Іван Лаврів проведе вебінар ще на одну, не менш цікаву тему, “Веб програмування“. Дізнаєтесь багато про минуле, теперішнє та майбутнє веб-розробки.Не пропустіть!

Де дивитись вебінари?

Усі вебінари транслюватимуться на нашому Youtube каналі. Запам’ятайте дати та час і заходьте за посиланням. До речі, після вебінару можете ставити свої запитання спікеру в прямому ефірі. 


Дивитись вебінари тут


За усіма наступними новинами слідкуйте у соціальних мережах: 
https://t.me/lvivitfuture
https://www.instagram.com/lviv_it_future/
https://www.facebook.com/LvivITFuture/

Методист НМЦО Ярослава Козій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *