Міський конкурс есе «Красномовство без обмежень»

У жовтні 2019 року з нагоди Дня української писемності та мови для учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти міста в рамках проекту НМЦО м. Львова «Учитель та учень у світі змін» спільно з IT STEP University проводився міський конкурс есе «Красномовство без обмежень».

Участь у конкурсі взяли 45 учнів з 22 закладів загальної середньої освіти м. Львова(СЗШ № 27, 29, 65, 72, 74, 90, 95, 96, 99;  ліцеїв № 5, 17, 18, 21, 27, 52, 81, 94, «Галицький», «Просвіта»; Львівської гімназії «Престиж», ЛУГГ ім. О. Степанів, НВК «Школа-гімназія  «Шептицьких», Львівської академічної гімназії).  

13 листопада 2019 року в приміщенні IT STEP University відбулося нагородження переможців конкурсу.

Вітаємо переможців!
І місце – Петренко Еммануела (СЗШ № 99);
ІІ місце – Пашкевич Катерина (ЛАГ); Фльорчук Остап (ЛУГГ ім. О.Степанів);
ІІІ місце – Лісний Мар’ян (СЗШ № 99); Чорній Софія (СЗШ № 72).

Усі учасники конкурсу мали змогу взяти участь у безкоштовному майстер-класі з ораторського мистецтва, який провели викладачі IT STEP University Антоніна Палецька (кандидат педагогічних наук, доцент, викладач англійської мови, очільник англомовного ораторського клубу “Красномовець”) та Оксана Калінська (кандидат педагогічних наук, доцент, викладач психології та риторики, очільник клубу “Психологія емоційного інтелекту особистості” ).

Старшокласники не лише дізналися, як побудувати промову, як зацікавити слухачів, як подолати страх виступу перед публікою, а й спробували застосувати здобуті знання під час інтерактивних вправ, які виконували індивідуально та в командах. Майстер-клас пройшов в атмосфері драйву й позитивних емоцій, подарувавши учасникам украй необхідний досвід.

Методисти НМЦО м. Львова
Оксана Бєлова, Оксана Галамай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *