Фестиваль – виставка учнівських робіт «Мислимо глобально, діємо локально»

 

30 травня 2018 р. у приміщенні Львівської державної бібліотеки для юнацтва (м. Львів, пл. Ринок, 9) проходить фестиваль – виставка учнівських робіт «Мислимо глобально, діємо локально».

На виставці представлені  фотографії,  плакати від  школярів  Львова на тему «Зроби місто чистим» та цікаві вироби з вторсировини «Корисне з некорисного».

Фестиваль проводиться у світлі реалізації проекту Навчально-методичного центру освіти «Ековиховання. Сортування відходів. Сталий розвиток». Освітній проект реалізується з метою виховання дбайливого ставлення учнів до навколишнього середовища, формування мислення, орієнтованого на стале майбутнє та відповідні життєві цінності і пріоритети.

Для втілення поставленої мети за проголошеними критеріями, протягом травня у школах міста проходили навчання  учнів, де вони отримали  практичні навички правильного поводження зі сміттям,  дізналися про важливість сортування відходів та відчули власну відповідальність за світ, у якому вони живуть.

Учні активно долучилися до поширення ідеї заснованої на принципах світової концепції «Zero Waste» (нуль відходів)   та  представили   роботи (плакати, вироби з вторсировини, проекти) і таким чином зробили свій внесок у наше спільне майбутнє.

Запрошуємо відвідати фестиваль-виставку, який проходитиме з 30 травня по 4 червня.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *