Flipped learning

30 січня на базі Ліцею № 2 за сприяння представників видавництва Oxford University Press Анни Моріс,Лариси Сичивиці та Юлії Соломєнцевої  проведено тренінг для вчителів англійської мови, тема якого «Flipped Learning».

Як і перша зустріч цього року, форма проведення тренінгу була оригінальною. Усі вчителі поділилися на три групи, які працювали в актовій залі і одночасно. Три тренери проводили практичні заняття, кожен зі своєю групою. Після 20 хвилин роботи лунав дзвоник і групи змінювали свою локацію і переходили до іншого тренера. Таким чином роботу організовано у невеликих групах, але опрацьовано три різні підтеми, а саме:

  • Flipped learning in Junior school
  • Flipped learning in Secondary School and
  • Flipped learning in High School

Представники видавництва продемонстрували он-лайн продукт «One Line Practice Kit», який однозначно мотивує учнів до самостійного навчання і відповідальності за власний прогрес.

Слід зазначити, що така форма проведення методичного заходу виявилася результативною. Вчителі ознайомилися з новими тенденціями, отримали практичні поради та відповіді на запитання щодо змішаного навчання.

Вважаю, що така форма роботи може використовуватися і в школі для проведення уроків. Клас потрібно поділити на 2-3 групи і 2-3 вчителі проводять різні форми роботи. Звичайно, що найкраще це організовувати в актовій залі.

Світлана Матис,           методист  НМЦО м. Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *