«Gamification на уроках англійської мови»

6,13 грудня на базі НМЦО м. Львова проведено майстер-класи у межах проекту «Gamification на уроках англійської мови». У майстер-класах взяли участь усі зацікавлені вчителі, які планують використовувати технологію геймифікації на своїх уроках.

Для реалізації проекту управління освіти департаменту гуманітарної політики забезпечило роздрук матеріалів  для використання на уроках англійської мови у 5-9 класах. Настільні ігри на різноманітну тематику сприятимуть розвитку критичного  мислення, мовних навиків та навиків роботи у командах.

Кожна школа вже отримала комплект з 8-ми настільних ігор, які можна використовувати і на початковому етапі уроку, і для проведення змагань між командами. Укладений матеріал також можна використовувати як інструмент для проведення контрою знань і перевірки навиків говоріння.

Під-час майстер-класу, який проводила методист НМЦО С.Матис, вчителі мали можливість ознайомитися з матеріалами і випробовувати його, використовуючи різні правила та комбінації. Під-час гри вчителі також пропонували свої ідеї щодо організації та проведення таких ігор. Тому в координаторів виникла ідея укласти методичний посібник використовуючи учительські, а, можливо, й учнівські пропозиції. Також роздумуємо над проведенням інтелектуальних змагань серед учнівських команд.

Методист НМЦО М. Львова    С.Матис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *