Година коду-2019

Кожен учень у кожній школі повинен

мати можливість вивчати інформатику

Година коду – це глобальна ініціатива щодо популяризації програмування серед школярів усього світу, метою якої є показати учням, що інформатика може бути веселою та цікавою. 100 мільйонів учнів з 180 країн світу уже встигли взяти участь у цьому заході, який відбувається щороку впродовж тижня. Цього року акція триватиме з 9 по 15 грудня, підготовка розпочнеться значно раніше.

Година коду є одно-годинним вступом до інформатики, призначеним для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи, і залучення учасників до сфери інформатики. Ця кампанія стала всесвітнім заходом визнання інформатики, починаючи з одно-годинних вправ з кодування, і далі поширюючись на інші події у спільнотах.

Кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логіку та творчість. Розпочинаючи вивчення рано, учні отримують основу для успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття
Тож нагадуємо, що Година Коду відбудеться з  9-15 грудня 2019 року у всіх ЗЗСО міста Львова.
Все, що потрібно – це бажання ділитися своїми знаннями з молодшим поколінням, прийти в одну із шкіл та провести урок по програмах code.org в учнів 9-10 класів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *