Круглий стіл «Роль математичної науки у розвитку особистості з урахуванням психологічних особливостей учня»

18.03.19 р. в приміщенні Львівської ЗШ І-ІІІ ст. N 82 для вчителів математики ЗЗСО м. Львова відбувся круглий стіл «Роль математичної науки у розвитку особистості з урахуванням психологічних особливостей учня». Добрим стартом для роботи було представлення закладу освіти Качуром Т.І., заступником  з НВР. Про методику організації та  проведення пленерних уроків, їх особливості розповів керівник міської творчої групи, учитель математики ліцею № 37 Панченко С. Ю., представив напрацювання творчої групи: 4 нові збірники конспектів пленерних уроків з алгебри та геометрії для учнів 7-9 класів, які вийшли друком у видавництві «Основа».

«Як закохати дітей у математику», про особливості та напрямки роботи у математичному гуртку цікаво і змістовно розповіла Черпак Н.В., учитель математики ліцею «Еколенд».

Психолог ЛСШ № 82 Лазар В.В. дала можливість кожному учаснику круглого  столу відчути себе дитиною з особливими потребами, зрозуміти: яка роль учителя в процесі роботи з такою дитиною, на що акцентувати увагу, а що варто просто забути чи не побачити.

Дуже дякуємо за цікаві та корисні виступи.

Методисти Н.Босак, С.Кисіль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *