LeoTheatre

Який чудовий майстер-клас у межах міського проекту  «LeoTheatre» відбувся у четвер 17 жовтня у НВК «Гімназія «Галицька»!!!

4 креативних, талановитих, позитивно-налаштованих  учителів-акторів ділилися знаннями і навиками з 24-ма колегами.  Навчання, проведене актори театру ім.. Леся Курбаса, дало результат і тепер ми маємо сильну команду однодумців, яка готова творити, вчити, ділитися досвідом і пишатися собою.

Іванна Кутельмах (ЛЕЛ), Наталія Сова (НЗ № 72), Валерій Грицишин (НЗ № 2), Наталія Аніховська (НЗ № 2), уклали чудовий контент з власних ідей для проведення майстер-класу і ось результат: 5 інсценізацій на 1 сюжетну лінію та  4 інсценізації на різну тематику (протягом 2 годин).

Несподіванкою для учасників стало оголошення про проведення у грудні учнівського Фестивалю «Mystery of Wonderland», до участі у якому запрошуються шкільні англомовні театральні гуртки.

Наші тренери вже сьогодні готують своїх вихованців (учнів своїх закладів освіти) до фестивалю. Інші учасники майстер-класу також загорілися цією ідеєю, бо усім було достатньо 2 годин , щоб побачити у  своїх колегах  акторських хист. Більшість учителів – чудові актори, які потребують сцени та гри!!! Тому у нас зародилася ще одна геніальна ідея: можливо, варто задуматися над створенням учительського театру?

Почнімо з Фестивалю «Mystery of Wonderland» у грудні! А згодом побачимо!!!

P.S. Але якщо ідея зародилися………….

Світлана Матис, методист НМЦО м. Львова

Відео тут 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *