«LvivTeensTalks»

26 квітня у приміщенні Навчально-методичного центру  освіти зібралися  учасники проекту «LvivTeensTalks», щоб позмагатися у майстерності публічних виступів. 25 учнів навчальних закладів міста виявили бажання донести власну ідею, яка б могла змінити світ на краще, на розсуд членів журі та публіки.

Тематика виступів була різноманітною: помилки в мовленні, програмування, гендерна рівність, як залишатися щасливим, як подолати страх, одяг і його значення, музика в нашому житті, національний лідер, значення доріг, графіті, як проводити час з дитиною, в’язні та інші. Слід наголосити, що учасники надзвичайно віддано доводили власну точку зору. Для цього вони використали різноманітні техніки, а саме гру слів, варіацію голосу, маніпуляцію думкою, створення позитивної  атмосфери та посилання на власний досвід.

Усі виступи були надзвичайно емоційні.

Якщо характеризувати промови з лінгвістичної точки зору, то не можна не зауважити складність стилістичних фігур, правильність використання граматичних структур та чудову вимову учасників.

За кожним з них прихована титанічна праця вчителів-наставників. Пам’ятаючи перші виступи, можна помітити, на скільки виросли учасники у своїй майстерності. Протягом року вони правдиво працювали над собою, прислухаючись до порад тренерів та вчителів. Тому, сьогодні ми дійсно маємо ким пишатися.

Хто ж переміг? Учасники самі визначили переможця. Найбільше голосів після відкритого голосування набрали:

  • Дорожко Тетяна, НВК ім..В.Стуса
  • Голишкіна Вікторія , ССЗШ № 66
  • Кобрин Василина, ССЗШ № 21
  • Шершун Михайло, СЗШ № 96

Хоча, думка дорослих теж враховувалася. Для визначення переможців запрошено Крісті Вільямс, голови організації «Епоха», носія мови, тренера, викладача англійської мови. За рішенням Крісті Вільямс, визначено 3 переможців:

  • Корнацька Софія, ССЗШ № 2
  • Кусень Вікторія , СЗШ № 41
  • Дмитрів Маркіян, НВК «Гроно»

Усі учасники отримали цінні подарунки та сертифікати.

Вітаємо усіх переможців ! Дякуємо вчителям за підготовку учасників  «LvivTeensTalks».

Світлана Матис,   методист НМЦО м. Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *