Матеріали для дистанційного навчання в умовах воєнного стану

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

Консультанти ЦПРПП м. Львова підготували для вас матеріали для дистанційного навчання в умовах воєнного стану. Зверніть увагу: список не є вичерпним, добірка матеріалів доповнюватиметься!

ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ ХІМІЇ
Створена добірка матеріалів “Дистанційне навчання”, що містить відео уроки з різних освітніх платформ, розробки уроків та практичних робіт по класах за темами згідно з навчальною програмою. Посилання на Google Диск.

ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ МАТЕМАТИКИ
Створена добірка відео-уроків за темами згідно з навчальною програмою. Посилання на Google Диск.

ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ ЛЬВОВОЗНАВСТВА
Створена добірка матеріалів та тестів. Посилання на Google Диск.
Ресурсні матеріали для викладання предмета за посиланням.

ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИ
Створена добірка відео-уроків за темами згідно з навчальною програмою. Посилання на Google Диск.

ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА
Створена добірка матеріалів за темами згідно з навчальною програмою (текстові ресурси, відеоуроки, презентації та вправи). Посилання на Google Диск. (ТАБЛИЦЯ ДОПОВНЮЄТЬСЯ)

ДЛЯ ВИКЛАДАННЯ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Матеріали доступні на сайті Тисяча журавлів (сайт для вчителів зарубіжної літератури). Конспекти уроків зарубіжної літератури доступні на сайті Шкільне життя у рубриці “Усі уроки зарубіжної літератури”. Відеоуроки дистанційного навчання також доступні на сайті Ерудит.нет.

ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ЗДО
Створена інноваційна платформа для раннього розвитку дитини “Mr.Leader”. Це базова програма із зручним електронним щоденним плануванням. Для підключення переходьте на телеграм канал та реєструйтесь за посиланням.