Майстер-клас від Олесі Калинич “Інноваційні методи викладання української мови та літератури»

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру освіти м. Львова, 29 жовтня 2018 року в читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені І. Франка відбувся неймовірно цікавий і змістовний майстер-клас заслуженого вчителя України, учителя української мови та літератури Хустської гімназії-інтернату Олесі Калинич “Інноваційні методи викладання української мови та літератури».

Унікальний педагогічний досвід, авторські методики, проста й водночас вишукана манера виступу… І найважливіше – безмежна любов до своєї роботи та учнів. Дивовижно, скільки всього можна вмістити в півторигодинний майстер-клас:

креолізований текст як актуалізація уваги «кліпового покоління» (прийоми та способи створення навчальних мемів на основі правопису);

способи написання есе: «списування в … себе», «синдром» переказу із творчим завданням, онлайн-форуми тощо;

лайфхаки з української мови в рубриці “НЕ-правила”;

орфографічний “морський бій”;

перехресне тестування зі старшокласниками;

квест як альтернатива навчання за межами класу.

А ще багато-багато цікавих ідей для незабутнього та ефективного уроку; оригінальних думок про вчителя та його роль у суспільстві; актуальних цитат відомих  педагогів, письменників, політиків.

Приємно, що в стінах Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка зібралося майже 250 освітян не лише зі Львова та Львівської області, а й з усієї Західної України: Ковеля, Нововолинська, Чернівців, Івано-Франківська, Долини, Мукачева, Ужгорода, Тернополя. Раді, що майстер-клас від Олесі Калинич був цікавий і представникам Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Сердечно дякуємо Олесі  Калинич за те, що прийняла запрошення НМЦО м. Львова, за неймовірні емоції від майстер-класу та спілкування, за щирість, правдивість, ТАЛАНТ! Безмежно вдячні всім небайдужим до викладання української мови та літератури!

Окремі слова вдячності директорові Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка Василеві Кметю за сприяння в проведенні заходу.

Методисти Навчально-методичного центру освіти м. Львова

Оксана Бєлова, Оксана Галамай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *