Міська учнівська олімпіада з англійської мови «Young English Learners»

Відповідно до плану роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради та плану роботи Навчально – методичного центру освіти м. Львова з метою удосконалення вмінь і навичок самостійної роботи учнів, підвищення рівня знань та ерудиції школярів, розвитку інтересу до англійської мови та культури англомовних країн,
підвищення кваліфікації вчителів англійської мови,
активізації позакласної та позашкільної роботи з англійської мови;
надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки навчального закладу та району 27.03.2019р. на базі визначених навчальних закладів проведено ІІ етап міської учнівської олімпіади з англійської мови «Young English Learners» серед учнів 4-их класів.

У ході ІІ етапу учні виконували завдання з аудіювання (Listening), читання (Reading) та використання мови (Use of English).

Сьогодні, 3 квітня планується провести ІІІ етап міської олімпіади, у якій беруть участь по 5 переможців ІІ (районного) етапу олімпіади.

Для участі у ІІІ етапі міської олімпіади згідно критерій оцінювання журі визначило 5 переможців районного рівня. У ІІІ етапі 30 учнів міста змагатимуться за звання найсильнішого, виконуючи завдання з  використання мови (Use of English), письма (Writing) та говоріння (Speaking)

Бажаємо успіху усім учасникам  міської олімпіади з англійської мови «Young English Learners»!!!

Організатори олімпіади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *