Міжнародний день легеневої гіпертензії

5 травня відзначають День легеневої гіпертензії в Україні, як і в цілому світі. Символами Міжнародного дня легеневої гіпертензії є метелик та синій колір.

Легенева гіпертензія – це рідкісне захворювання, яке призводить до серцево-судинної недостатності, а при несвоєчасному лікуванні – до трансплантації серця чи легень Вартість лікування сягає від десятків до сотень тисяч гривень щомісячно. Вперше ж Міжнародний день легеневої гіпертензії відзначили 5 травня 2012 року у Мадриді.

Завдяки заходам, спрямованим на підвищення обізнаності населення про рідкісне захворювання, легеневу гіпертензію вдається виявляти у пацієнтів, які страждають на цю недугу на ранніх етапах, що значно дешевше, як при пізніх стадіях захворювання.

Пропонуємо у символічний спосіб підтримати пацієнтів з легеневою гіпертензією флешмобом #синій_метелик. Для того потрібно виготовити сині метелики з будь-якого матеріалу та оформити у вигляді колективного панно або інсталяції. Креативне бачення вітається!

Інформацію про заходи до Міжнародного дня легеневої гіпертензії, які будуть проведені у ЗДО та ЗЗСО Львівської МТГ, висвітліть, будь ласка, у Facebook-групі Інклюзивне навчання ЦПРПП м. Львова. Використовуйте відповідний хештег: #синій_метелик

Під час публікації допису з світлинами дитячих робіт, будь ласка, вказуйте назву закладу освіти, короткий опис активності.