Обласний виїзний семінар координаторів  Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер”

14-16 вересня 2018 року відбувся обласний виїзний семінар координаторів  Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер” у   с. Дубина Сколівського району. Карпати вкотре радо зустріли учасників семінару.

Конкурс «Бобер» має на меті не лише зацікавити дітей інформатикою та інформаційними технологіями, — це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів інформатики Львівської області, сприяти розвитку освітніх інновацій, формуванню нових сценаріїв професійного розвитку та професійної поведінки вчителя в умовах інформаційного суспільства.

До програми семінару-практикуму ввійшли звіти районних координаторів про проведення конкурсу в Львівській області, обговорення формату наступного конкурсу, робота в групах.

Вдалося не тільки плідно попрацювати, але й прекрасно відпочити.

Учасники семінару відвідали військово-історичний комплекс «Бункер лінії Арпада» – військовий  об’єкт угорської королівської армії часів другої світової війни.

Бункер у селі  Верхня Грабівниця — одна з найкраще збережених пам’яток Другої світової війни на так званій “Лінії Арпада”.

Дякуємо організаторам та всім учасникам семінару за чудову зустріч та гарно проведений час.

Наступний одинадцятий конкурс «Бобер» відбудеться 11-13 листопада 2018 року. До участі запрошуються учні 2-11-х класів.

Методист Козій Я.Я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *