Підсумкове творче завдання учасників проекту «Навігатор до фінансової свободи»

Дякуємо учасникам проекту «Навігатор до фінансової свободи» за участь у виконанні  підсумкового творчого завдання. Учні могли продемонструвати у командній роботі, як вони навчилися застосовувати на практиці набуті знання.

Вітаємо переможців першого відбору у проекті «Навігатор до фінансової свободи»!

Запрошуємо команди цих навчальних закладів до участі у наступному етапі – квесті, який відбудеться 19 квітня о 15.00 у приміщенні Факультету  управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету ім. Івана Франка
(вул. Коперника 3).

Нагадуємо, що  учні цих п’яти навчальних закладів, а також команди ЛЛГ та ліцею №45 отримують запрошення  на навчання за проектом  “Шкільне підприємництво”, яке розпочнеться в травні, сертифікати на ці заняття будуть вручені під час квесту.

Бажаємо  успіхів та везіння у наступних етапах!

Ще раз дякуємо усім за участь! Учителі, які викладали курс «Навігатор до фінансової свободи», на квесті зможуть  пригадати, як пройшли ці 3 місяці навчань.

Сподіваємось, що кожен з учасників проекту отримав для себе нові корисні навики і знання, як досягнути фінансової свободи!

Ми готові прикласти максимум зусиль, щоб втілити усі Ваші побажання в реальність і зробити курс “Навігатор до фінансової свободи”  ще цікавішим та ефективнішим.

Велика подяка усім партнерам та організаторам проекту “Навігатор до фінансової свободи”.

Методист НМЦО В. Олійник

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *