Програма «Exit tour» для підлітків Львова

З 10 до 13 вересня 2018 року відбудеться Міжнародна просвітницька програма для молоді «EXIT tour» в 4 навчальних закладах Залізничного району м. Львова. У проекті братимуть участь: ССЗШ № 15, СЗШ № 68, СЗШ № 75 та НВК «Школа-гімназія «Гроно».

Вже вп’яте львівські школярі мають можливість взяти участь у міжнародному проекті. Впродовж 2017 та початку 2018 року в даній  Програмі були задіяні учні 15 шкіл та понад 3700 учасників.  

Програма включає лекції та інтерактивні тренінги превентивного напрямку, метою яких є покращення комунікації між підлітками та дорослими, запобігання булінгу та інтернет-залежності у шкільному середовищі, а також включена лекція на розуміння «як працює мозок підлітка». Крім вищезазначеного, учні 8-10 класів матимуть можливість підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови про культуру та цінності європейських країн (зокрема Великобританії, Словаччини, Польщі, Естонії, Чехії та Ірландії).

Родзинкою даної Програми є приїзд гурту «Divine Attraction» з Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, який привезе із собою фантастичне електронне шоу, зворушливі тексти, потужну та креативну музику.

Організатором даного заходу є Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2» та міжнародна організація «Josiah Venture». У навчальних закладах м. Львова проводиться за сприяння управління освіти ДГП ЛМР та Навчально-методичного центру освіти м. Львова. Куратор проекту: Тетяна Москва, методист НМЦО (контактний номер: 297-53-28, 097-261-79-38).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *