Програма «Exit tour» для школярів Львова

З 5 до 8 листопада 2018 року в навчальних закладах Личаківського району м. Львова відбудеться Міжнародна просвітницька програма для молоді «EXIT-tour». У проекті братимуть участь: СЗШ № 7, СЗШ № 37, СЗШ № 82, СЗШ «Лідер» та НВК «Школа І ступеня – гімназія».

Вже вшосте львівські школярі мають можливість взяти участь у міжнародному проекті. Програма побудована на лекціях та інтерактивних тренінгах превентивного характеру, метою яких є покращення комунікації між підлітками та дорослими, запобігання булінгу та інтернет-залежності у шкільному середовищі, а також включена лекція для вчителів на розуміння «як працює мозок підлітка». Крім вищезазначеного старшокласники матимуть можливість підвищити рівень володіння іноземними мовами через безпосереднє спілкування з носіями мови (зокрема Великобританії, Словаччини, Польщі, Естонії, Чехії та Ірландії).

Організатором даного заходу є Просвітницька благодійна організація «Епоха 2.2» та міжнародна організація «Josiah Venture». У навчальних закладах м. Львова проводиться за сприяння управління освіти ДГП ЛМР та Навчально-методичного центру освіти м. Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *