Пригоди з Круасаном

Сьогодні фіналізували освітньо-розвивальний проєкт “Пригоди з Круасаном” у початковій школі “Один, два, три”. Протягом року для учнів 6-8-х класів було організовано низку конкурсів малюнків з тематики збереження і формування навичок соціального здоров’я. Сюжети цих малюнків було закладено в основу інтерактивного зошита-комікса для школярів 2-х класів. За фінансової підтримки Львівської міської ради Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова та ПрАТ “Концерн Хлібпром” здійснили видрук 9 тис. примірників зошитів та 3 тис. інформаційних плакатів про коронавірусну інфекцію. Зараз усі 128 ЗЗСО Львівської МТГ отримують комікси для роботи на уроках предмету “Я пізнаю світ”.

Сьогодні учні 2 класу ПШ “Один, два, три” отримали подарунки від ЦПРПП та концерну “Хлібпром”, та віддячили подарунками також: пісенькою про круасани, прочитанням власних віршів, подарували й малюнки.

Класно, коли освіта, влада і бізнес мають одну мету та можуть креативно її реалізувати. Сподіваємося, що подальші наші проєкти будуть такими ж успішними!

Координатори проєкту: Валентина Олійник, Оксана Гальчинська