“Сміх, сльози та життя”

22 вересня  в рамках роботи 25BookForum за ініціативи Інформаційно-освітнього волонтерського проекту “Сонцелеви” освітяни Львова зустрітись з Харківською поетесою на благодійному заході “Сміх, сльози і життя”. Аж дух перехоплювало від рядків про військових, що повернулись зі Сходу й тих, хто вже ніколи не буде з нами, про волонтерів, про Україну зі збірки “Вітру голоси” Марко Терен, й цікаво було зазирнути до “Чужих бажань” і “Плетива” Юлія

Баткіліна, жінки захисника нашої країни, та її спів авторки Марії Микицей, бонусом отримали трохи науковості й доказів з “Велесової книги” від Рассохи Ігора.

Дякуємо всім хто долучився до благодійного літературного заходу та відвідав благодійний захід разом з Сонцелевами з НВК “Оріяна”, НВК “1,2,3”, шкіл ✓81, 62.

Зібрані кошти, а саме 800грн. були передані ГО Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів та додані до суми на закупку флісу для пошиття балаклав нашим захисникам. Майстрині-волонтерки пошили балаклави і вони вже зігрівають личка військових.

Щиро дякуємо за творчість й жертовність. Добро можна робити як прозою, так і з римою ❤.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *