Тренінг-дискусія-презентація платформи  Classtime

Цікавим і дуже насиченим видався день 16.01.2019 року, адже в приміщенні  Ліцею “Надія”, (вул. Наукова, 60) відбувся тренінг-дискусія-презентація платформи  Classtime для вчителів інформатики м. Львова.

 

Платформа Classtime — це онлайн-помічник вчителя, що збагачує урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі. Допомагає учителю швидко перевіряти знання учнів, залучати дітей до командної роботи, працювати над помилками, готуватися до ЗНО та зробити свою підготовку до уроку набагато ефективнішою.

До того ж сервіс допомагає боротися зі списуванням. Адже якби діти виконували завдання в паперовому варіанті, то запитання для всіх ішли б в одному порядку. А за допомогою Classtime учитель може їх перемішати і створити окремий варіант для кожного. І так заплутати охочих зазирнути за підказкою до сусіда.

Сервіс Classtime допомагає швидко і якісно опитати клас і миттєво відстежити, наскільки діти опанували матеріал. З ним можна легко зацікавити та згуртувати учнів і додати ігрові елементи в навчання. Інноваційну розробку вже використовують вчителі в різних школах країни та й усього світу.

Classtime — це онлайн-служба для миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку, так і вдома.

Висловлюємо щиру подяку: тренеру платформи  Classtime – Євгенії Гагаркіні, адміністрації Ліцею «Надія» – за надану допомогу та забезпечення відповідних умов в ході тренінгу-дискусії-презентації платформи  Classtime  та усім учасникам за активну, плідну і творчу співпрацю.

З повагою Козій Я.Я., методист НМЦО м. Львова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *