Творча майстерня «Критичне мислення і медіакомпетентність в практиці роботи закладу освіти»

ДАТА: 19 лютого

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: на базі СЗШ № 91 (вул. Варшавська,58).

Сьогодні кожна особистість є активним споживачем медіаконтенту у вербальній та аудіовізуальній формах (ефірне телебачення, відео- та аудіопродукція, послуги мережі Інтернет, електронні та паперові періодичні видання), яка в умовах широкого поширення сучасних ІКТ опиняється під впливом різноманітних інформаційних потоків, що формують світогляд людини, її культурні, освітні та життєві цінності.

Чимало питань виникає в процесі пізнання новітньої інформації.

Аби допомогти дізнатися відповіді на ці питання НМЦО м. Львова організовує творчу майстерню для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО м. Львова «Критичне мислення і медіакомпетентність в практиці роботи закладу освіти».

На  творчій майстерні  заступники разом із організаторами зможуть дізнатися: Яке з джерел достовірне? Кому довіряти? Як чітко виділити проблему, яку необхідно розв’язати? Як самостійно знайти, обробити і проаналізувати інформацію? Як логічно побудувати свої думки, навести переконливу аргументацію? Як  бути відкритим до сприйняття думок інших і одночасно принциповим у відстоюванні своєї позиції?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *