Відбудеться онлайн-конференція IT Future Conf

ЦПРПП м. Львова інформує про онлайн-конференцію IT Future Conf для учнів 9-11 класів те, яку 18-19 травня з 10:00 до 15:00 проведе Освітня команда Львівського ІТ Кластера.
Конференція покликана занурити старшокласників у світ ІТ: ознайомити з перспективами, які відкриває галузь, розповісти як реалізувати свої мрії в цій сфері та надихнути історіями топ-представників ІТ-сфери.

До участі в конференції запрошуються не лише учні, а й вчителі інформатики, які за підсумками конференції зможуть отримати сертифікати про підвищення кваліфікації від Центру професійного розвитку педагогічних працівників та ІТ Кластера. Вчителям та учням ❗️обов’язково❗️ потрібно попередньо зареєструватися для участі.

Для тих, хто хоче пов’язати своє майбутнє з IT, дводенна IT Future Conf – можливість більше дізнатися про індустрію від тих, хто вже здійснив свою мрію та працює в ІТ. Спікери поділяться секретами та тонкощами роботи в тех-сфері. А головне – розкажуть, як втілити мрію про ІТ в реальність, зокрема, куди варто вступати та які спеціальності обирати, щоб потрапити в ІТ.

На конференції буде:
– 10 ТОП-спікерів зі сфери ІТ
– 10 годин стріму
– інтерактивний чат
– можливість задати питання спікерам
– доступ до відео після конференції

Спікери конференції представлять основні сфери сучасної ІТ-індустрії, а саме:
– Software Engineering – спікер Ярослав Мота (Head of Engineering Excellence в компанії N-iX)
– Сybersecurity – спікер Роман Карпюк (CSOC Specialist в компанії SoftServe)
– Data Science – спікер Любомир Сенюк (Head of R&D в компанії Avenga)
– Hardware Engineering – спікер Богдан Гавришкевич (Senior Electrical Engineering Manager в компанії Dialog Semiconductor (Renesas Electronics))
– Internet of Things – спікер Іван Карбовник (Head of Embedded Systems and IoT Department в компанії Indeema Software)
– UI/UX дизайн – спікер Ярослав Жмихов (Lead UX Designer в компанії OTAKOI)
– DevOps, Artificial Intelligence, HR Management – спікерів цих напрямів буде оголошено пізніше, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА. Для того, щоб отримати посилання на трансляцію конференції потрібно зареєструватись за посиланням.
Додаткову інформацію про конференцію шукайте за посиланням.