Відбулись змагання з міні-футболу у межах проекту «Ліга Чемпіонів вчителів фізичної культури м. Львова»

15 травня 2019 року відбулись змагання з міні-футболу у межах проекту «Ліга Чемпіонів вчителів фізичної культури м. Львова».

Мета і завдання Проекту:

Популяризація здорового способу життя.

Налагодження дружніх стосунків між вчителями фізичної культури м. Львова.

Популяризація видів спорту.

Практичний приклад для учнів ЗЗСО м. Львова.

Місце проведення модуля : м.Львів, вул.Чорноморська (спортивний майданчик).

Час змагань : 16.00 – 18.00 год.

Результати змагань:

Галицько-Франківський район          – 100  балів

Шевченківсько-Залізничний район –  90 балів

Сихівсько-Личаківський район         –  80  балів

Загальний результат змагань з 4-х етапів:

Галицько-Франківський район          –  380 балів

Шевченківсько-Залізничний район –   360 балів

Сихівсько-Личаківський район         –  340 балів

Учасники змагань по підгрупах:

Галицько-Франківський район

Матковська Марина  – 33CО №55

Лазарюк Владислав – Класична гімназія

Яців Богдан – Ліцей «Європейський»

Рудик Андрій – Ліцей №66

Білас Андріана – Ліцей  51

Колотeло Галина – СЗШ № 50

Коваль Анастасія – Класична гімназія

Латишевська Катерина – СЗШ № 10

Палюха Віталій – ЛДКСЗШ 3

Хома Михайло – Ліцей № 66

Білінський Ростислав – Ліцей № 66

Голець Павло – Ліцей № 46

Стельмащук Руслан – Ліцей № 76

Зембіцький Микола – Ліцей ім.Симоненка

Стьопкіна Галина – СЗШ № 17

Медвідь Роман – Ліцей № 76

Голубенко Дмитро – ЛЛГ

Мазур Андрій  – ЛЛГ

Сень Олег – СЗШ № 3

Новогольник Михайло – ЛАГ

Малков Орест – Ліцей № 15

Сихівсько-Личаківський район

Джигін Володимир – СЗШ № 96 МЖК-1

Гузь Любов – СЗШ № 95

Домщіков Сергій – СЗШ № 72

Синенько Роман  – СЗШ № 96 МЖК-1

Матулкін Микола – СЗШ № 96 МЖК-1

Сенчишин Ігор  – СЗШ № 96 МЖК-1

Турчин Ігор – СЗШ № 96 МЖК-1

Батяла Віктор – ЗСШ №70

Ковальський Микола – СЗШ № 6

Федечко Оксана – Ліцей «Просвіта» ЛМР

Івашко Юрій – Ліцей № 37

Щукін Віктор  –  КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Крут»

Гажула Олег – КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Крут»

Боднарчук Софія – НРЦ «Довіра»

Кметь Павло – СЗШ № 84

Корінь Роман – СЗШ № 1

Чумак Галина – СЗШ № 95

Бенець Наталія – СЗШ № 95

Пишуцька Олена – Гімназія «Тривіта»

Ланга Франциско – Ліцей № 93

Вацко Орися – Ліцей № 93

Аршинник Владислав – Ліцей № 93

Лука Роман – ЛССМШ ім.С.Крушельницької

Левкович Андрій – СЗШ № 96

Шевченківсько-Залізничний район

Нежельський Віктор – СЗШ № 41 м.Львова

Береснева Мар’яна – СЗШ № 97

Береснев Андрій – СЗШ № 97

Журба Назар – СЗШ № 97

Іванчишин Сергій – СЗШ №44
Остапчук Володимир – СЗШ №44

Мишолівська Наталія – ЛГ «Престиж»

Височанський Іван –  СЗШ № 43

Гливка Тарас – СЗШ № 30

Левкун Андрій – СЗШ№ 78 ЛМР

Нежельський Максим – СЗШ № 41 м.Львова

Божейко Володимир – СЗШ № 41 м.Львова

Кушнір Михайло – СЗШ № 41 м.Львова

Бакаїм Богдан – СЗШ № 41 м.Львова

Григорчук Петро- СЗШ № 41 м.Львова

Лопадчак Мирослав – СЗШ № 41 м.Львова

Чучман Ярослав – СЗШ № 41 м.Львова

Жулковська Надія – СЗШ № 41 м.Львова

Горішна Іванна – СЗШ № 41 м.Львова

Лєжакова Наталія – СЗШ № 41 м.Львова

Спринь Юрій – СЗШ № 60

Мідик Ярослав – ЛУГГ ім. О.Степанів

Кулак Артем – ЛУГГ ім. О.Степанів

Ковалишин Галина – СЗШ № 68

Демкович Віра – ЗСШ№ 67

Глива Тарас – ЗСШ№ 67

Пащак Тарас – СЗШ № 18

Комар Олександр – СЗШ № 23

Лилик Олег – СЗШ № 23

Шлапак Ігор – ЛЗШ № 43

Кіржецький О.А. – ЛГ «Престиж»

Лоїш Оксана – СЗШ № 49

Хімчак Юрій  – Львіська правнича гімназія

Відповідальний :  Андрій Левкун – методист НМЦО м.Львова

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *