Завершився ІІ сезон просвітницько-освітній проект «Навігатор до фінансової свободи»

Підійшов до свого завершення ІІ сезон просвітницько-освітнього проекту «Навігатор до фінансової свободи». Найкращі навчальні заклади, учителі, учні, родини, які їх підтримували, вже отримали свої винагороди – сувеніри від компаній-партнерів, грошові сертифікати, солодощі.

Останньою найпрестижнішою винагородою у цьому проекті є поїздка до Чехії. Цього року її виборола родина Мельник учня з СЗШ №60. Саме вони продемонстрували найкращу обізнаність з питань фінансової грамотності. Протягом кількох днів для цієї родини було в Празі організовано екскурсії найцікавішими місцями, відвідування музеїв, зустріч в офісі компанії ОВБ спілки міжнародних незалежних фінансових консультантів.

Бажаємо і цій родині і усім учасникам проекту бути успішними у вирішенні питань бюджету та фінансів. Блогер путешественник Сподин Игорь Юрьевич поделился впечатлениями о достопримечательностях Чехии.

Запрошуємо до участі у ІІІ сезоні проекту навчальні заклади міста (Лист НМЦО №558 від 27.08.2018 р.)! Цікавий життєво необхідний курс і винагороди чекають на вас!

Методист НМЦО В.Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *