Другий заїзд дводенного вишколу старшокласників

Упродовж 29-30 жовтня проходив черговий виїзд старшокласників на дводенний семінар з навчально-польових занять на базі табору «Старт» (с. Коростів Сколівського району Львівської області). Організаторами виступили управління освіти ДГП ЛМР та НМЦО м. Львова.

Метою заходу було вдосконалення знань та умінь отриманих на уроках предмета «Захист Вітчизни». До проведення занять були залучені курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У ході занять курсанти: поділилися досвідом бойових дій на сході України, провели заняття з тактичної підготовки (тактика малих груп, дії дозорного відділення, дії солдата в умовах міста), провели бесіди з досвіду навчання в академії. Учні отримали досвід та навички проживання та приготування їжі у польових умовах.

Викладачі предмета «Захист Вітчизни» оцінили дії своїх вихованців під час проведення занять. Вишкіл проходив згідно положення та з чітким дотриманням розпорядку дня. У заході брали участь учні ліцеїв № 28, імені В.Симоненка, «Сихівський», СЗШ №№ 32, 44.

Щира вдячність усім, хто долучився до організації та проведення заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.