29 жовтня 2019 року відбувся майстер-клас «Компетентнісний підхід на уроках словесності як умова формування медіаграмотної особистості – свідомого громадянина України»

Відповідно до плану роботи НМЦО м. Львова, 29 жовтня 2019 року у головному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка відбувся майстер-клас «Компетентнісний підхід на уроках словесності як умова формування медіаграмотної особистості – свідомого громадянина України» від Ольги Кецмур, заслуженого вчителя України, переможниці конкурсу «Учитель року – 2018». Захід відбувся у рамках проєкту НМЦО м. Львова «Учитель та учень у світі змін».

Ключові питання майстер-класу:
 Що є свобода для людини?
 Сутність компетентісного підходу.
 Модель цілісної особистості.
 Читацька компетентність як фундаментальна міжпредметна
компетентність.
 Принцип текстоцентризму як один зі способів боротьби з
«кліповим» мисленням.
 Формування медіаграмотності учнів.
 Soft Skills («м’які навички»). vivasex.
Щиро дякуємо Олі Кецмур за фаховий, цікавий, пізнавальний
майстер-клас, який пройшов на одному подиху.

Учасники заходу також мали чудову нагоду оглянути виставку “Україна й Українці – цивілізаційна війна і гідність”, яку розгорнуто в читальному залі бібліотеки ЛНУ. На експозиції – різні військові артефакти як часів січових стрільців, так і сучасні: оригінали агіток, бюлетень з референдуму про створення ДНР та ЛНР, фотороботи військових журналістів Інформагентства «Армії INFORM»; документи та книжки зі спецфонду бібліотеки, що були засекречені у час радянської окупації; унікальні артефакти представників кінологічної школи «Dog Friend» і краєзнавчого ресурсу «Фотографії старого Львова».

Методисти НМЦО м. Львова
О. Бєлова та О. Галамай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.