Майстер-класи для практичних психологів з використанням авторської гри для розвитку емоційного інтелекту «Мемка-мімка»

Емоційний інтелект – це поняття, яке вражає своєю простотою та глибиною. Його дієвість та вплив можна зрозуміти, поглянувши на такі сфери життя:

– Школа чи робота: розвинений емоційний інтелект допомагає прокладати курс через складності соціального життя у школі чи на робочому місці, бути лідером та надихати інших, а також розвивати професійну кар’єру.

– Фізичне здоров’я: нездатність керувати емоціями часто свідчить про нездатність керувати стресом, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Неконтрольований стрес сприяє підвищенню кров’яного тиску, пригнічує імунну систему, підвищує ризик серцевого нападу та інсульту, сприяє розвитку безпліддя та прискорює процеси старіння. А розвинений емоційний інтелект допомагає значно знижувати рівень стресу.

– Ментальне здоров’я: неконтрольовані емоції та стрес роблять людину уразливою перед тривожністю та депресією. Здатність розуміти, сприймати та керувати емоціями захищає вас від ризику самотності та ізоляції.

– Взаємовідносини: Розуміючи власні емоції та вміючи їх контролювати людина здатна краще виражати свої почуття та розуміти як почуваються інші люди. Завдяки цьому спілкування стає більш ефективним, а стосунки як на роботі так і в особистому житті – сильнішими.

Те, що емоційний інтелект стосується таких важливих сторін життя людини доводить його цінність та необхідність його розвитку.

 Люди з розвиненим емоційним інтелектом: добре розуміють власні емоції (самосвідомість); добре керують власними емоціями (самоконтроль); з емпатією ставляться до емоцій інших людей (соціальне розуміння); добре справляються з емоціями інших людей (управління взаємовідносинами).

Таким чином, щоб розвинути в собі здатність до найбільшого відчуття щастя та успішної самореалізації, людині варто розвивати свій емоційний інтелект. Адже завдяки йому ми можемо знайти баланс між розумом та почуттями та наблизитись до відчуття гармонії у житті.

Саме тому впродовж вересня та жовтня буде проведено майстер-класи для практичних психологів ЗОШ та ЗДО з використанням авторської гри для розвитку емоційного інтелекту «Мемка-мімка».

Гра створена разом з професійними акторами і дає можливість розвинути: емоційний інтелект, пам’ять, фантазію, комунікативні навички, ораторські здібності, креативність тощо.

Перший навчальний майстер-клас відбувся 20 вересня 2018 року для практичних психологів шкіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.