Учасники проекту «Навігатор по Шувару» «Гастрономічний Pro100 HUB»

30 листопада  учасники проекту «Навігатор по Шувару» відвідали нещодавно відкитий на фермерському ринку «Шувар» «Гастрономічний Pro100 HUB»

Цього разу школярів знайомив з новим проектом ринку Андрій Валовий, директор із розвитку та міжнародної співпраці асоціації кулінарів “Західна Шеф Група”, засновник  гастрономічного майданчику PRO100 HUB:

Гастрономічний Pro100 HUB” створений для того, щоб популяризувати такі професії як кухар, бармен, офіціант а також привернути увагу до різної продукції

“Гастрономічний Pro100 HUB” — це чудовий майданчик, де можна проводити дискусії та обговорення з виробниками сільськогосподарської продукції. Концепція проекту “Гастрономічний Pro100 HUB” також передбачає навчання. Для учасників проекту «Навігатор по Шувару»  будуть проведені майстер-класи , оскільки школярі хочуть навчитися добре готувати. У майбутньому засновники  проекту  хочуть  заснувати стипендію для дітей, які навчаються у закладах профтехосвіти, та надавати їм можливість пройти професійні курси.

Учасники заходу побачили різні види кухонного та столового посуду, отримали інформацію про те, коли який з видів використовується, як розрізнити стильний якісний посуд від підробки,  навчилися сервірувати посудом стіл для сніданку, обіду і вечері.

На зустрічі зі школярами також відбулося нагородження фуд – фотографом Тарасом Шпаргалою переможця фотоконкурсу з фуд –  фото.

Дякуємо усім за активну участь!

Чекаємо учасників проекту 21.12.2018 на наступній зустрічі!

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.