Cемінар – практикум «Екологічна складова у шкільному курсі природознавства та географії»
З метою підвищення професійної компетентності педагогів щодо організації екологічної освіти, поширення кращого досвіду роботи в галузі екологічного виховання, активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування екологічної культури, 16 травня 2018 р. відбувся семінар – практикум «Екологічна складова у шкільному курсі природознавства та географії».
Семінар проходив на базі Львівського еколого-натуралістичного центру – багатопрофільного закладу позашкільної освіти. Вчителі ознайомились із багатою колекцією флори та фауни. На сьогодні зоовиставка налічує понад 130 видів тварин! Більшість із них — це екзотичні тварини з південних країв. Серед них 30 видів плазунів і земноводних, понад 40 видів птахів, решта — ссавці. Серед тварин – орли, поні, лами і навіть мадагаскарські таргани. Представлені і окремі види акваріумних риб природного забарвлення: гуппі, пецилії, мечоносці, молінезії, природні форми лімій, гегардінусів та інші види акваріумних риб.
Підводячи підсумки семінару, присутні наголосили: результатом екологічного виховання має бути сформована екологічна культура людини, що характеризується різнобічними глибокими знаннями про навколишнє середовище (природне та соціальне), екологічним стилем мислення і відповідальним ставленням до природи та свого здоров’я.