Використання інноваційних технологій VR, AR, 3D у музейній педагогіці
16.11.2020 відбувся вебінар для вчителів біології «Використання інноваційних технологій VR, AR, 3D у музейній педагогіці» за участі науковця Національного Природознавчого музею Іриною Позинич. Під час вебінару вчителі почули інформацію про можливе використання ресурсів музею у шкільному навчально-виховному процесі та набули компетентностей, передбачених стандартами освіти: у галузі природничих наук та технологій, уміння вчитися впродовж життя та інформаційно-цифрових. Дякую за зацікавленість і участь у заході!
Методист НМЦО В. LOLLA. Олійник

