Відбувся семінар – практикум «Практичні аспекти формування ключових і загальнопредметних компетентностей учнів на уроках географії в умовах впровадження Концепції нової української школи».

У зв’язку із впровадженням компетентнісного підходу предмет «Географія» вивчається  за оновленою програмою, відповідно до положень «Концепції  НУШ».  Насамперед, знання і вміння отримані в процесі навчання, повинні бути використані для вирішення життєвих ситуацій, формування в учнів потреби успішної самореалізації в соціумі. 

Саме ці питання розглядали учителі на семінарі – практикумі «Практичні аспекти формування ключових і загальнопредметних  компетентностей  учнів   на уроках географії в умовах впровадження Концепції нової української школи».

Івах Ярослав Євгенович, кандидат географічних наук, доцент кафедри економічної і соціальної географії  ЛНУ ім. І. Франка, ознайомив присутніх із технологією формування  картографічної  компетентності   учнів.  А  також, продемонстрував нову лінійку шкільних атласів з географії для основної школи.

 Учителі розглянули особливості реалізації наскрізних змістових ліній, як засобу інтеграції ключових та загально предметних компетентностей. Проаналізовано вивчення окремих тем, розділів, підбір відповідної інформації, дидактичних матеріалів та використання різних  методів навчання .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.