Мовно-літературна освіта в НУШ: від знань до компетентностей

28 січня 2019 року в рамках проєкту НМЦО м. Львова “Учитель і учень у світі змін” в Науковій бібліотеці ЛНУ ім. І. Франка для вчителів української мови та літератури відбувся семінар «Мовно-літературна освіта в НУШ: від знань до компетентностей».

Учасники семінару мали чудову нагоду поспілкуватися із неймовірними освітянами та чудовими спікерами, за спиною яких–неоціненний досвід. Це Руслан Шаламов, заслужений вчитель України («Компетентнісне навчання – ключ до розвитку критичного мислення»); Олеся Калинич, авторка методичних і практичних матеріалів для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, переможниця конкурсу “Учитель року-2015” (“Навчити навчатися: місія здійсненна”);
Юрій Ковбасенко, завідувач кафедри світової літератури Гуманітарного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка (“Літературна освіта “покоління А”: між Скіллою Гутенберга та Харибдою Інтернету”).

Щиро дякуємо за яскраві й змістовні доповіді та презентації, цікаві думки й мотивацію, радість від пізнання й відкриття нового.

Безмежно вдячні Науковій бібліотеці ЛНУ ім. І. Франка (а найбільше – директорові Василю Кметю) і ТО “Соняшник” (особливо директорові Юрію Морщавці) за співпрацю.

Методисти НМЦО м. Львова
Оксана Бєлова, Оксана Галамай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.