Фотографія, що оживає ІІ

Презентація учнівського проєкту

«Фотографія, що оживає 2»

Презентація міського проєкту  Навчально-методичного центру освіти м. Львова «Фотографія, що оживає 2», приуроченого  до дня Соборності  українських земель, відбудеться 27 січня 2020 року о 14 год. 30 хв. в Музеї визвольних змагань України (Львів, вул. Лисенка, 23,а).

Проєкт «Фотографія, що оживає 2», що відбувався  впродовж 2019 року в закладах загальної середньої освіти м. Львова, добігає до логічного завершення. Він охопив десятки автентичних костюмів та одностроїв, понад сотню учасників із 22 закладів загальної середньої освіти м. Львова.

Метою проєкту було залучення сучасної учнівської молоді до національно-патріотичного виховання, занурення в історичне минуле та їх безпосередня участь у творенні «фотографії, що оживає», приміряючи образи минулого і відтворюючи вибрану світлину в сучасній інтерпретації.

Авторкою ідеї даного проєкту є Олександра Приставська, директор НМЦО м. Львова, яка ініціювала виготовлення пам’ятних альбомів із відтвореними світлинами, щоб залишити шматочок історії кожному учаснику на згадку.

За словами Тараса Олексина, історичного консультанта проєкту: «Цьогорічний проєкт особливий своєю глобальністю, адже мова у ньому – не про окремих персоналій чи певну подію, а про саму епоху, що зачепила усі куточки й прошарки нашої Батьківщини. Роки, коли українці вперше за тривалий час відчули себе вільними».

Координатор проекту: Тетяна Москва, методист НМЦО м. Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.