День Паліативної Опіки

10 жовтня Всесвітній День Паліативної Опіки! Це не свято… Це День, коли весь світ повідомляє про те , що люди , яким потрібна паліативна допомога живуть серед нас , і вони є повноцінною складовою нашого суспільства !! Принаймні ,так є у всіх цивилізованих країнах!!

Що таке паліативна опіка? Це заходи , які поліпшують якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами важкого , невиліковного захворювання ! Це допомога у лікуванні болю, фізичних симптомів, надання психологічної та духовної підтримки!

10.10.18р. – у Кінг Крос Леополіс колектив Благодійного фонду “Із янголом на плечі” разом з Дитячим Мобільним хоспісом для дітей організував дозвілля для своїх підопічних, а Інформаційно-освітній волонтерський проект “СонцеЛеви” долучився як емоційною підтримкою, так і hade made сюрпризами.

Цих дітей можна було помітити відразу – вони всі на візочках, поруч батьки та Волонтери. Вони все розуміють!! У всіх гарний інтелект, і вони люблять посміхатися !!!  Тож, сподіваємось трошки кольору і свята спільними зусиллями ми створили. Після перегляду мультфільму діточок зустрічали волонтери дорослі та юні.

Постарались : ЗДО №167 – принесли і подарували кожній дитині чудових ангеликів, вироблених родиною Скрябіних, учні ЗЗСО №81 – емоційною підтримкою та власноруч виготовленими осіннімм смайликами-листочками потішили родини, яскравий сюрприз чекав малят від ЗДО №168 – листівки та повітряні кульки, а діти ЗЗСО № 46 долучились кількісною емоційною підтримкою, а найменші Сонцелевенята із ЗДО №176 – передали розмальовки, також психолог Світлана Сажина власноруч виготовила сенсорну коробку, яка була передана колезі з Мобільного хоспісу для дітей.

❤Щиро вдячні юним “Сонцелевам” та педагогам за допомогу !!!

Долучайтесь до майбутніх акцій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.