День відкритих дверей у Національній академії сухопутних військ  імені гетьмана Петра Сагайдачного

Національна академія сухопутних військ відчинила свої двері для понад двох сотень львівських школярів
30.01.2019 р. на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся День відкритих дверей, в межах якого навчальний заклад відвідали понад 200 школярів ЗЗСО м. Львова.
Захід розпочався бесідою із заступником начальника Академії з навчальної роботи полковником Олексієм Красюком, який докладно ознайомив гостей навчального закладу з правилами прийому на навчання, про особливості функціонування закладу та про підготовку в його стінах курсантів.
Після цього юнаки та дівчата мали змогу побачити можливості Національної академії, відвідавши об’єкти її навчально-матеріальної бази та соціально-побутової інфраструктури. Вони, зокрема, побували у Музеї історії та сучасності Академії, оглянули зразки озброєння та військової техніки, завітали до провідних кафедр та навчально-тренувальних комплексів вишу. Особливе захоплення у гостей викликала сучасна спортивна база навчального закладу, а також високотехнологічні тренажери, де майбутні офіцери вдосконалюють свої навички зі стрільби та водіння бойових машин.
Варто додати, що під час перебування у стінах Національної академії сухопутних військ чимало юнаків та дівчат вже висловили бажання здобути вищу освіту та військовий фах саме у цьому закладі.
Захід організовано управлінням освіти ДГП ЛМР спільно з Навчально-методичним центром освіти м. Львова за підтримки навчальним відділом Академії. День відкритих дверей відбувся у межах проекту «Основи військової підготовки».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.