“Дітям Львівщини – стоматологічне здоров’я”
У листопаді-грудні у навчальних закладах міста Львівським національним медичним університетом ім. Данила Галицького та НМЦО м. Львова продовжено реалізацію проек
ту «Дітям Львівщини – стоматологічне здоров´я». Студенти старших курсів стоматологічного факультету ЛНМУ проводять для учнів заняття, на яких навчають правильному догляду за ротовою порожниною та зубами.