До уваги батьків, педагогів закладів дошкільної освіти, громади м. Львова!

Упродовж серпня-жовтня 2018 року при управлінні освіти ДГП ЛМР працювала робоча група щодо вдосконалення Положення про електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова, до складу якої входили працівники управління освіти, юридичного департаменту, громадські діячі, представники депутатського корпусу.
Із 6 до 15 листопада 2018 року триватиме обговорення запропонованого Проекту нової редакції Положення та Правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова.
Нова редакція Положення розміщена на сайті Lviv Town Hall,Управління освіти ДГП Львівської міської ради, Навчально-методичний центр освіти м. Львова за адресами: https://city-adm.lviv.ua/public-consultation http://www.osvitalviv.com.ua,https://nmco.osvitalviv.com.ua, www.edu.smart.lviv.ua, освітня інформаційна система у фейсбуці – Lviv Smart City

Усі пропозиції, рекомендації, зауваження просимо надсилати на електронну скриньку:
уo.zdo.lviv@ukr.net
до 15 листопада 2018 року.

Проект нової редакції Положення та Правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.