Фестиваль волонтерства «Сонцелеви – діти-волонтери» відбувся  на відкритому майданчику  Львівського Палацу  Мистецтв .

За сприяння Управління освіти  ДГП ЛМР та Навчально-методичного центру освіти м. Львова, в рамках роботи інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви»  29 травня 2018р. відбувся фестиваль волонтерських ініціатив серед дітей та молоді міста Львова «Сонцелеви – діти-волонтери» .

У фестивалі брали участь понад 120 дітей, педагоги та батьки 7 закладів дошкільної освіти та 10 закладів загальної середньої освіти міста Львова.  Дитячі колективи підготували виставку інсталяцій «Волонтерство різне», де метафорично у своїх композиціях відобразили різні напрямки волонтерства, а також своє бачення волонтерства представляли у творчих номерах різноманітних жанрів.

На фестивалі також були представлені роботи відомих лялькарок О. Цілуйко та Н. Івженко, які від початку бойових дій є волонтерами і на прохання колеги-волонтерки та ініціатора проекту Світлани Локоткової створили Левчика Дмитрика та хлопчика Левка, як талісмани і символи волонтерства львівських дітлахів.

Відбулась презентація казки з профілактики агресії та збірка казок для  найменших помічників у волонтерських ініціативах про Сонцелевів, яка готувалась саме для інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви».   Всі бажаючі мали змогу придбати казки з автографами авторів.

На території  Палацу мистецтв для дітей були організовані творчі майстер класи, ігрові простори , розваги з веселими аніматорами та аквагрим. Висловлюємо подяку волонтерам – практичним психологам, Art-школі Олега Кульчицького, розважальному центру «Дитяча планета», дякуємо за виступи колективу зразкового  вокального інструментального ансамблю  «Вишиваночка» та  Школі східних мов і бойових мистецтв «Будокан» . Дякуємо Фотоаматорам СЗШ №84 ім. Блаженної Йосафати Гордашевської за здійснення фото та відеозйомки фестивалю “Сонцелеви – діти-волонтери”.

За активну участь у роботі проекту і вагомий внесок у розвиток волонтерського руху серед дітей та молоді, за організацію та участь у власних  волонтерських ініціативах та акціях, проведених в рамках проекту, за участь у міському фестивалі волонтерства серед дітей та молоді «Сонцелеви – діти-волонтери» були відзначені подяками Навчально-методичного центру м. Львова вихованці, учнів та колективи закладів дошкільної та загальної середньої освіти м.Львова. Всі діти отримали відзнаки – посвідчення юного волонтера, подарунки від  «Дитячої планети» , «Львівської майстерні мила та сувенірів», шоколадки ручної роботи й солодощі від «Галицької малинівки», а також кераміку від волонтерів Yeti House Ceramic Studio, та Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів , книжки та багато іншого отримали діти в розіграші лотареї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.