Фестиваль волонтерства «Сонцелеви – діти-волонтери»

29.05.2018 р. 11-16 год. Львівський палац мистецтв

Протягом останніх декількох років такий рух як волонтерство набуває більшої та більшої популярності. Вже нікого не дивують люди, котрі безкорисливо прагнуть допомагати іншим. Нікого не подивують навіть діти, що слідуючи за дорослими і собі прагнуть долучитися до волонтерських місій та допомагати світові.
Аби краще розуміти навички роботи волонтера, Управління Освіти ДГП ЛМР та Навчально-методичний центр освіти м. Львова організовують фестиваль волонтерських ініціатив серед дітей та молоді міста Львова «Сонцелеви – діти-волонтери».
У фестивалі братимуть участь діти, педагоги та батьки 7 закладів дошкільної освіти та 16 закладів загальної середньої освіти. Дитячі колективи готують виставку інсталяцій «Волонтерство різне», а також будуть представляти волонтерство в творчих номерах різноманітних жанрів.
До того ж до фестивалю долучилися відомі лялькарки Олена Цілуйко та Наталія Івженко, які на прохання колеги-волонтерки та ініціатора проекту Світлани Локоткової створили Левчика Дмитрика та хлопчика Левка, як талісмани і символи волонтерства львівських дітлахів.
Для найменших помічників у волонтерських ініціативах були створені казки про Сонцелевів – добрих, світлих, уважних, сміливих тварин , які чуйні до чужої біди. Почути одну з казок можна буде з уст самого автора – дитячого психолога Галини Капшій, та опісля придбати книжку з її автографом.
На всіх дітей та дорослих чекає музика, повітряні кульки, розмальовки, творчі майстер-клас. Запрошуємо!
Вхід вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.