Фінальний квест «Навігатор до фінансової свободи»

27 квітня відбувся фінальний квест для 5 команд – учасників проекту «Навігатор до фінансової свободи», які найкраще впоралися з виконанням творчого завдання. Захід відбувався у актовій залі факультету управління фінансами  та бізнесом  ЛНУ ім. І. Франка.

Як і попереднього року до цьогорічного квесту були запрошені  партнери – різноманітні фінансові установи: банк «Львів», страхова компанія «Метлайф», недержавний пенсійний  фонд ОТР, страхова компанія «Княжа», Кредобанк. Працівники компанії  OVB незалежних фінансових консультантів, з якими НМЦО спільно реалізовує цей проект, допомогли в організації цікавого формату квесту.

Усі учасники заходу отримали цінні призи і подарунки у вигляді грошових сертифікатів від компаній-партнерів, скерування на участь у Школі бізнесу при УКУ від ЛМР, відкриті рахунки до власного накопичення пенсій тощо. Журі з представників компаній-партнерів визначило найактивніших учнів квесту. У суботу 5.05.2018 відбудеться  суперфінал для цих учнів разом з їх батьками. Родина-переможець суперфіналу влітку відвідає Чехію та зможе побувати у Празі в офісі міжнародної компанії OVB.

Бажаємо усім приємних вражень  та перемог!

Методист НМЦО В. Олійник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.