Формування гуманного і відповідального ставлення до домашніх тварин

17-18 вересня в компанії «Кормотех» відбувся тренінг з формування гуманного і відповідального ставлення до домашніх тварин для адміністративного корпусу. Учасникам на заході було запропоновано апробувати  низку нових тренінгових вправ  для подальшого їх використання у роботі з педагогами. Захід було організовано НМЦО і компанією «Кормотех» для формування тренінгової програми, за якою відбудеться навчання вчителів біології міст України з метою запровадження проекту «Маленький принц. Україна, що любить тварин» у навчальних закладах країни.

Дякуємо за багаторічне плідне партнерство  і співпрацю менеджеру компанії Катерині Ковалюк!

Для інформації:

ТОВ «Кормоте́х» — українське підприємство, найбільший виробник кормів для домашніх тварин в Україні. Виробничі потужності розташовані у селі Прилбичі Яворівського району. У компанії працює близько 650 співробітників. Продукція експортується до 19 країн. Компанія впроваджує багато соціальних ініціатив.

“Не залишай нас в АТО”

Акція підтримує власників та опікунів покинутих тварин у зоні бойових дій. Завдяки спільним зусиллям компанії та волонтерів чотирилапі безхатьки у зоні бойових дій мають шанс вижити.

“Маленький принц. Україна, що любить тварин”

Інноваційний освітній курс для школярів, що популяризує ідею гуманного поводження з тваринами.] Спеціально розроблена програма розкриває теми гармонійного співіснування людини і тварини, добробуту чотирилапих, а також застерігає від наслідків безвідповідального та жорстокого поводження з ними. Курс уже запроваджено у всіх школах міста Львова, а на 2019 заплановане навчання освітян з інших міст.

“Всеукраїнський день “Візьми собаку на роботу”

Щорічна акція «Візьми собаку на роботу» розвиває дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування домашніх улюбленців в офісах і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві. У 2019 до акції приєднались 550 компаній з 90 міст України До акції долучаються не лише приватні компанії, а й медичні заклади, міністерства, управління, департаменти та навіть політики Верховної Ради України

Методист НМЦО В. Олійник

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.