«Інноваційний напрямок освіти – навчання дітей з особливими освітніми протребами»

Так склалося, що сьогоднішній день – 17 квітня 2018 року був повністю присвячений інклюзивній освіті.  НМЦО м. Львова організовано і проведено творчу майстерню для заступників директорів з НВР закладів освіти міста на тему «Інноваційний напрямок освіти – навчання дітей з особливими освітніми протребами» на базі СЗШ № 95, яка уже 25 років успішно реалізовує основні принципи інклюзивної освіти .

Метою нашої спільної роботи було:

– розкриття  актуальності  організації  інклюзивного навчання на сучасному етапі реформування освіти;

–  набуття практичних навичок через участь у педмайстернях щодо організації роботи асистента вчителя;  професійної співпраці в інклюзивному класі; диференційованого підходу  до навчання дітей з ООП та корекційно-розвиткової роботи.

Працюючи в мобільних групах, ми провели інтерактивні вправи з основних напрямків організації інклюзивного навчання в ході яких опрацювали нормативні документи з питань інклюзії, створили візуалізацію індивідуальних  програм  розвитку учнів з різними нозологіями, визначили своє ставлення до інклюзивної освіти.

Особливу атмосферу створив перегляд відеофільму «Різні можливості – рівні права» про навчання діток з ООП у СЗШ № 95 та мультфільму «Кастрюлька Анатоля».

ВИСЛОВЛЮЄМО СЛОВА ЩИРОЇ ПОДЯКИ:

– Мокловичу Ю.Я., директору СЗШ № 95 – за активну участь у роботі творчої майстерні та змістовну презентацію навчального закладу з позиції інклюзивної освіти;

– Некрасовій І.Б., заступнику директора СЗШ № 95 – за розкриття досвіду роботи закладу щодо створення та розвитку умов інклюзивного навчання дітей з ООП та особисту участь в ході майстерні;

– педагогам СЗШ № 95 – за активну участь у проведенні педагогічних майстерень:

– вчителям початкових класів (Романюк І.С., Діжовська Т.Ю., Івановська О.М.);

– асистентам вчителя (Базюк О.Д., Марчук Ю.О.);

– вчителям-предметникам ( Фурда І.І., Пантюк Л.І., Марушко О.Т., Бобрецька Г.І., Шабаковська Р.Б., Юрчук М. В.);

– сурдопедагогам  та дефектологам (Уружбекова О., Цинкалюк О., Сапожнікова А., Ковальчук М.);

– учителям інформатики (Гузь О. та Чемерис О.) – за  технічне забезпечення нашого заходу.

– усім учасникам творчої майстерні – заступникам директорів з НВР закладів освіти м. Львова – за творчий підхід в ході вивчення ключових аспектів практичної сторони інклюзивного навчання та  плідної співпраці.

Презентація_Створення та розвиток умов інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами_СЗШ № 95

Презентація_Інноваційний напрямок освітніх технологій – навчання дітей з ООП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.