«Інтеграція навчання як один із методів формування ключових компетентностей»

Згідно плану роботи НМЦО м. Львова на 2017-18 н.р. 12 квітня  на базі Львівської  загальноосвітньої школи-інтернату № 2 (вул. Просвіти, 2) відбувся міський семінар для учителів хімії ЗНЗ «Інтеграція навчання як один із методів формування ключових компетентностей».

Однією з найважливіших проблем сучасної освіти, на наш погляд, є помітне зниження зацікавленості учнів до навчання. Оновлення змісту освіти у 21 столітті вимагає розв’язання складної проблеми, як перетворити гігантський масив знань в індивідуальне надбання та знаряддя кожної особистості. Адже світ “інформаційного вибуху”, який формує нові взаємовідносини між дитиною і знаннями, стає все складнішим, тому молодь потребує вміння розв’язувати складні проблеми, критично ставитися до обставин, порівнювати альтернативні точки зору та приймати зважені рішення.

Як відомо, інтеграція навчання ґрунтується на комплексному підході. Освіта розглядається через призму загальної картини, а не ділиться на окремі дисципліни. Предметні межі  зникають, коли вчителі заохочують учнів робити зв’язок між дисциплінами й спиратися на знання і навички з кількох предметів.

Протягом семінару учителі ділилися своїми  креативними ідеями, нестандартними підходами у викладанні хімії, обговорювали питання інтеграції навчання природничих дисциплін.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Львівської  загальноосвітньої школи-інтернату № 2 за належну організацію заходу.

Методисти НМЦО Ганна Кебас та Наталія Левицька

Програма семінару

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.