«Коучинг як сучасна технологія педагогічної співпраці»

23 жовтня 2018 року НМЦО м. Львова проведено творчу майстерню для заступників директорів з НВР ЗЗСО м. Львова на тему «Коучинг як сучасна технологія педагогічної співпраці». Захід проходив на базі ліцею «Просвіта» ЛМР в рамках проекту «Освіта Львова – курс на ефективне використання інноваційних педагогічних технологій».

В ході майстерні заступники ознайомились з новим видом освітньої технології, який дає можливість формувати в педагогів навички ефективної взаємодії, опанувати правила саморегуляції; мотивувати кожного на особистісний та професійний ріст.

Формат заходу включав наступні питання:

– Пленарне засідання:

– Ліцей «Просвіта» – простір можливостей та нових горизонтів (Закалюк А.Є., директор ліцею «Просвіта»ЛМР)

– Педагогічний коучинг – феномен освітнього процесу.  (Бідник Н.С., НМЦО м. Львова)

– Робота в групах. Експрес-моделювання:

  • «Методична геральдика» (арт-технологія)
  • «Прийоми ейдетики в коучинговій діяльності»
  • «Коучинг в технології PRES»

– Мотиваційний тренінг «Формування навичок ефективної взаємодії,саморегуляції та мотивації кожного на особистісний та професійний ріст через коучингові технології»             ( Анна Брайковська., член Міжнародної федерації коучинга, бізнес-тренер)

– Психологічний практикум: «Ефективна взаємодія», «Методичне кафе» (Харчун Ж.О., заступник директора  та Винницька Р.М., практичний психолог ліцею «Просвіта»ЛМР).

Висловлюємо слова щирої подяки:

– Закалюку А.Є., директору ліцею «Просвіта» ЛМР – за надану можливість проведення творчої майстерні на належному навчально-методичному рівні, створені комфортні умови для праці та чудову презентацію закладу;

Анні Брайковській, члену Міжнародної федерації коучинга, коуч-тренеру  Академії коучингового мистецтва W.P.G – за проведення мотиваційного тренінгу;

Харчун Ж.О., заступнику директора та Винницькій Р.М., практичному психологу – за проведення психологічного практикуму;

усім учасникам творчої майстерні – за творчу і плідну співпрацю!

Програмка_Коучинг_23.10.2018
Коучинг_Бідник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.